İstanbul Masaj Salonları Ve Masöz İstanbul

İstanbul Masaj Salonları Size Özel Masaj

Masaj artık yabancı olduğumuz bir kavram değil. İçinde bulunduğumuz yüzyılda masajın ne denli önemli ve faydalı bir uygulama olduğu çok daha iyi biliniyor. İstanbul masaj salonları En çok tercih edilen masaj yöntemleri de popülerlik kazanıyor. Son dönemde popülerlik kazanan masaj teknikleri arasına biri daha eklendi. O da kedi yürüyüşü masajı oldu. Eller ve parmaklar kullanılarak uygulanan bu masaj her geçen gün daha fazla sayıda kişi tarafından tercih ediliyor.

Masajın kedi yürüyüşü masajı adını almasının nedeni, seans esnasında yapılan hareketlerin bir kedinin yürüme hareketlerine benzemesidir. Hatta pek çok yerde bu masaj tekniği deride yürütme masajı adı ile de biliniyor. Bu masaj yönteminin birkaç faydası var. Faydaları da son dönemde popülerlik kazanmasını ciddi düzeyde etkiliyor.

 

Kan dolaşımı hızlanırken aynı zamanda masajın uygulandığı doku da ısınır. Her iki elle ritmik bir şekilde masajın uygulanması sayesinde geniş bir vücut bölgesinde de mevcut etki hissedilebiliyor. Hafif bir darbe hareketi bu masajın da baş faktörü… Çünkü bu hareket sayesinde kan dolaşımının hızlanması ve uygulama yapılan bölgeye daha fazla temiz kan ulaşması sağlanabiliyor.

İstanbul Masaj Salonu Masajı Nereye Uygulanabilir?

Bu masaj çok büyük bir baskı hareketi içermez. Aynı zamanda darbe de içermediği için vücudun en hassas bölgelerine dahi uygulanabilen bir masaj tekniğidir. Vücudun kas içeren tüm bölgelerine uygulanabilen kedi yürüyüşü masajı aynı zamanda böbreklerin bulunduğu bölgeye, kemikli olan vücut bölgelerine ve hassasiyeti olan karın bölgesine de uygulanabilir.

Genellikle vücudunun tümünde bir rahatlamaya ihtiyaç duyanlar ya da tüm vücuduyla kendini zinde hissetmek isteyenler kedi yürüyüşü masajını tercih eder. Bunun nedeni en hassas bölgelerde dahi masajın uygulanabilir bir özellik taşıyor olmasıdır. Elbette masajın rahatlatan etkisinden faydalanabilmek için mutlaka tüm vücuda uygulanması gerekmiyor. Sadece belirli bölgelere de uygulanabilir ve sadece bu bölgelerde zindelik, rahatlama etkisi hissedilebilir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*